Keerulised ajad vajavad maagiat. Mitte maagiat selles mõttes, et vajame rohkem nõidu või lohesid lendama linna kohale…aga ühendust oma sisemise maagiaga, ühendust oma sisemise väega. Oskust olla ka keset elutorme juurdunud ja julge. Hirm on illusioon.

Ma usun siiralt, et igaüks meist vajab aeg-ajalt tühjaksrääkimist ja vaimset puhastumist. Eneseareng on teekond, mis kestab kogu elu ja on hea, kui meil on sellel teel mõni teejuht või ka neutraalne abiline, kes on meie jaoks olemas, kui teda vajame, aga kes samas ei puutu igapäevaselt meie ellu. 

Ma olen veendunud, et kõik inimesed on oma olemuselt ilusad ja head….enamasti on nad selle aga unustanud ja endasse usu kaotanud.
Loo paradoksaalsus seisneb selles, et ühest küljest – kuni oleme hingeliselt ja vaimselt katki ja haavatud, ei saa me endale justkui ausust ja avatust, hirmudeta elu lubada….siis teisalt, esimese sammuna, meie tervenemine algab sellest, kui hakkame olema enda vastu valusalt ausad ja avame endale oma eheda olemuse.
Olen seda ise kogenud ja tean, et enamasti on endal väga keeruline esimese hooga oma valedest läbi näha.
Pakun Sulle oma teravavat pilku, Sinu teekonnal eheda Sinuni, et läbi näha Sind takistavad loorid. Minuga töötades avaneb Sinu sees ühendus õnnetundega ja isikliku väega. Sul on lihtsam hoida oma elus tasakaalu ja paranevad suhted ümbritsevate inimestega.

Kui Sulle tundub, et minu energia kõnetab Sind

Broneeri kuni 30 min Zoomi demokõne

Kui Sul on mulle küsimusi? Küsi julgelt 😉

Kontakt: email piia@wfm.ee